Cennik blaszanych garaży

Przedstawiamy Państwu cennik garaży blaszanych oferowanych przez producenta – firmę Em-Stal. Podane wymiary są standardowe. W przypadku zamówienia dotyczącego niestandardowych rozmiarów, zachęcamy uprzednio do skorzystania z wyszukiwarki i kalkulatora. Te narzędzia pozwalają w przybliżeniu określić koszty inwestycji. Należy jednak pamiętać, że wygenerowane ceny mają charakter orientacyjny. Są one uzależnione od wielkości docelowej garażu, materiału, rodzaju dachu, a także miejsca dostarczenia. Dodatkowe informacje przekazuje podczas rozmowy telefonicznej, która ma na celu ustalenie szczegółów zamówienia.

Stosujemy w praktyce rozsądny stosunek ceny do jakości. Oferujemy dobrej klasy rozwiązania w przystępnej cenie. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują najlepszą ofertę. Staramy się zagwarantować ekonomiczne rozwiązania, które będą odznaczały się wytrzymałą konstrukcją stalową. Dbamy o odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Ważne znaczenie ma dla nas także wygoda użytkowania.

Przykładowe wyceny garaży

W poniższej tabeli przedstawiony został cennik garaży blaszanych o konkretnych wymiarach. W kosztach uwzględniony został także typ konstrukcji.

Typ Wymiar Cena
spad w tył 2 x 2m 700zł
spad w tył 2,5 x 2,5m 860zł
dwuspadowy 2 x 2m 980zł
dwuspadowy 2,5 x 2,5m 1130zł
spad na bok 2 x 2m 900zł
spad na bok 2,5 x 2,5 m 1060zł

Opcje dodatkowe

brama uchylna, akryl, dodatkowe drzwi, otwór na okno, okno z klapą

W celu przykładowej wyceny większych gabarytów prosimy użyć wyszukiwarki po lewej stronie.


F.H.U. EM-STAL,
Os. Patronackie 11/1, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

kom. 697 620 090, tel/fax. +41 26 32 742, e-mail: biuro@em-stal.pl