O NAS

O nas

Firma Em-Stal to znany producent garaży blaszanych oraz lekkich konstrukcji stalowych działający na rynku ogólnopolskim..

 

Dzięki wieloletnim doświadczeniom oferujemy produkty wysokiej jakości. Wykorzystujemy w nich sprawdzone  i niezawodne rozwiązania .

Nasze garaże cieszą się uznaniem właścicieli prywatnych posesji, małych firm i warsztatów z całej Polski.

Zlecenia realizujemy terminowo i z najwyższą jakością. Nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują wysoki standard produkcji i montażu garażu na terenie całego kraju.

Zrealizowaliśmy wiele projektów. Dzięki temu możemy wykonać garaże nietypowe. Co roku wzbogacamy naszą ofertę. Towarzyszy temu coraz krótszy czas realizacji i wykonania projektów oraz niezmiennie wysoki poziom usług.

Zaczynamy od projektowania garażu, a kończymy na jego montażu u klienta. Zapewniamy transport oraz postawienie konstrukcji blaszanej w uzgodnionym terminie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na pytania.

Jak pracujemy?

Jakość przede wszystkim

Robimy wszystko, by klient był w pełni zadowolony z efektów naszej pracy. Staramy się, by każdy zamówiony garaż maksymalnie spełniał swoje walory użytkowe i estetyczne.

Ścisła współpraca

Potrafimy słuchać klientów – dzięki temu znamy ich potrzeby. Doradzamy tak, by każdy zamówiony garaż odpowiadał ściśle określonym oczekiwaniom. Jesteśmy do dyspozycji klienta w trakcie realizacji całego zamówienia.

Uczciwość w interesach

Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie, których celem jest maksymalne dopasowanie produktu i wykonania usługi do oczekiwań klienta. Skrupulatnie respektujemy wcześniejsze ustalenia. Zakładamy wzajemną uczciwość i profesjonalizm w relacjach klient-sprzedawca.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami