O firmie

Firma Em-Stal to znany producent garaży blaszanych oraz lekkich konstrukcji stalowych działający na rynku ogólnopolskim. Dzięki wieloletnim doświadczeniom oferujemy produkty wysokiej jakości. Wykorzystujemy w nich sprawdzone  i niezawodne rozwiązania .

Nasze garaże cieszą się uznaniem właścicieli prywatnych posesji, małych firm i warsztatów z całej Polski.

Zlecenia realizujemy terminowo i z najwyższą jakością. Nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują wysoki standard produkcji i montażu garażu na terenie całego kraju.

Zrealizowaliśmy wiele projektów. Dzięki temu możemy wykonać garaże nietypowe. Co roku wzbogacamy naszą ofertę. Towarzyszy temu coraz krótszy czas realizacji i wykonania projektów oraz niezmiennie wysoki poziom usług.

Zaczynamy od projektowania garażu, a kończymy na jego montażu u klienta. Zapewniamy transport oraz postawienie konstrukcji blaszanej w uzgodnionym terminie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na pytania.

 

JAK PRACUJEMY?          

 

JAKOŚĆ  PRZEDE WSZYSTKIM

Robimy wszystko, by klient był w pełni zadowolony z efektów naszej pracy. Staramy się, by każdy zamówiony garaż maksymalnie spełniał swoje walory użytkowe i estetyczne.

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA

Potrafimy słuchać klientów - dzięki temu znamy ich potrzeby. Doradzamy tak, by każdy zamówiony garaż odpowiadał ściśle określonym oczekiwaniom. Jesteśmy do dyspozycji klienta w trakcie realizacji całego zamówienia.

UCZCIWOŚĆ W INTERESACH

Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie, których celem jest maksymalne dopasowanie produktu i wykonania usługi do oczekiwań klienta. Skrupulatnie respektujemy wcześniejsze ustalenia. Zakładamy wzajemną uczciwość i profesjonalizm w relacjach klient-sprzedawca.


F.H.U. EM-STAL,
Os. Patronackie 11/1, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

kom. 697 620 090, tel/fax. +41 26 32 742, e-mail: biuro@em-stal.pl